1.
Jeśli blask Twój zwiódł
2.
To żal, że żyjesz
3.
Co może przynieść nowy dzień
4.
Oto życia smak
5.
Pełni obaw
6.
Możesz zdobyć wszystko
7.
Jak dawniej nie będzie
8.
Wyczerpana
9.
Zbyt mało wiesz
10.
Cofnij czas
11.
Jesteś odrobiną szczęścia
12.
Wyrzuć ten gniew

"Pełna obaw" ukazała się 8 czerwca 1998 r. po dłuższej przerwie Kasi, którą młoda mama poświęciła wychowywaniu swojej malutkiej córeczki. Album zawiera 12 utworów. Kasia po raz pierwszy podjęła się roli producenta muzycznego płyty, co jak się można było spodziewać, było bardzo dobrym pomysłem. Dzięki temu sama decydowała o ogólnym brzmieniu i charakterze albumu, a po trzech poprzednich płytach wiedzieliśmy na pewno, że na Jej talencie i guście możemy polegać!

Jednak w odróżnieniu od poprzednich owoców Kasi pracy, ta płyta jest raczej powrotem do Jej rockowych korzeni. Autorką tekstów i współkompozytorką muzyki jest oczywiście Kasia. Wśród 12 utworów znajdujących się na "Pełnej obaw", jest też przepiękna kołysanka "Jesteś odrobiną szczęścia", napisana specjalnie dla Jej rocznej wtedy córeczki Oli.

8 listopada 1999 r. ukazała się specjalna, dwupłytowa wersja "Pełnej Obaw", dodatkowo wzbogacona pięcioma utworami, które do tej pory w większości wydano jedynie na singlach: "To co może przyjść", "A to co mam", "Straciłam swój rozsądek", "Chcę znać swój grzech" i "Ave Maria".

Nagrań dokonano w Studio Buffo (marzec - maj '98), wokale i klawisze nagrano w domu (kwiecień - maj '98), realizacja wokali: Kasia Kowalska, edycja wokali: Jarosław Regulski, realizacja klawiszy: Staszek Bokowy, producent: PolyGram Polska, projekt okładki: VanArt, zdjęcia: Hanna Prus, Marek Staszewski, stylizacja: Ewa Żak- Leo Lazzi, zdjęcia pustyni: Bulls - Linde Waidhofer.

Skład zespołu:
Kasia Kowalska -  śpiew, producent muzyczny,
Sławek Piwowar - klawisze,
Ryszard Sigitowicz - gitara elektryczna  i akustyczna,
Adam Toczko (inżynier "oczko") - nagrania  i mix,
Grzegorz Piwkowski - mastering,
Jarek "Chilek" Chilkiewicz - gitara elektryczna,
Marcin Bogusławski (asystent inż. "Oczko") - tamburyn, cabasa,
Piotr Urbanek - bas,
Krzysztof Patocki - perkusja,
Piotr Nalepa - gitara elektryczna.